Byłam ostatnio w parku i porobiłam parę zdjęć... aż mi palce odmarzły xD
Creativity and Inspiration ♥
wtorek, 22 stycznia 2013
Japan style
ostatnio strasznie mi się spodobał Japan Style. Takie dziewczęce i słodkie xd... gadam jak na haju :P
Sama bym się tak nie ubrała, mam nico inny styl, ale tak poza tym to się jaram takimi ciuchami! :3
Sama bym się tak nie ubrała, mam nico inny styl, ale tak poza tym to się jaram takimi ciuchami! :3
Zaczynamy!
jak narazie pisze sama do siebie, ale mam nadzieję, że z czasem będzie więcej odwiedzających... Jeszcze nie wiem co tu będę wstawiać, ale napewno będzie to maaaasa fotek ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



