wtorek, 22 stycznia 2013

Ziiima -.-

Byłam ostatnio w parku i porobiłam parę zdjęć... aż mi palce odmarzły xD











Japan style

ostatnio strasznie mi się spodobał Japan Style. Takie dziewczęce i słodkie xd... gadam jak na haju :P
Sama bym się tak nie ubrała, mam nico inny styl, ale tak poza tym to się jaram takimi ciuchami! :3



Zaczynamy!

jak narazie pisze sama do siebie, ale mam nadzieję, że z czasem będzie więcej odwiedzających... Jeszcze nie wiem co tu będę wstawiać, ale napewno będzie to maaaasa fotek ;)